Alternative content

Get Adobe Flash playerİNCİ DİŞ KLİNİĞİ FARKI..

Diş Hekimleri Kamil Abbasoğlu,Seda Güngör Pehlivan,Tülay Güney ve Hakan Öner ortaklığı ile geçen yıllarda hizmete giren İnci Diş Kliniği,Sağlıkla Gülümseyin sloganıyla Yalova halkına hizmet veriyor.

Sadece Yalova değil hizmet verdiği bölgesinde bir numara olma yolunda adımlar atan İnci Diş Kliniği hekimleri yüksek teknolojik tedavi standartlarını uyguluyorlar.

Sürekli kendini geliştiren profesyonel uzman hekimler eşliğinde etik değerlerden ödün vermeden diş hekimliği hizmetlerini ve koruyucu diş hekimliği uygulamalarını her yaş grubu hastaya bilimsel şekilde sunmanın mutluluğunu yaşıyorlar.

Ağız-Diş ve Çene Cerrahisi,Protez Tedavileri,Lazer Uygulamaları,Beyazlatma,Kanal Tedavisi ve Periodontoloji konularında en son teknoloji ile hizmet veren hekimler kiliniklerinin bir özelliğininde Çocuk Hastalarının korkuları ve tedirginliklerini ortadan kaldıracak özel muayene odalarında hizmet verdiklerini belirttiler.

Diş Hekimleri;

Dt. Kamil Abbasoğlu,Dt.Seda Güngör Pehlivan,Dt.Tülay Güney ve Dt.Hakan Öner  Ağız ve Diş sağlığı konularında vatandaşlarımızı bilinçlendirmek için gazetemiz aracılığı ile açıklamalarda bulunacaklar..

İnci Diş Kliniği: 0226 811 40 77


Tüm hakları saklıdır.      

  

 

A T A K E N T    G A Z E T E S İ

2008

   Copyright © 2008 Bu haber sitesinde yayınlanan özel haberler,haberdekullanılan görseller hiç bir şekilde kaynak  gösterilerek dahi kullanılamaz.Yasal işlem hakkımız saklıdır.